Overenaauta.cz Náš projekt

Náš projekt

  •  Overenaauta.cz  již název projektu vypovídá o našem záměru, v této době, kdy je trh nejen v České Republice, ale i v celé EU přesycen ojetými automobily, které nemají pravidelný servis, jsou ve špatném technickém stavu, nebo mají proveden zásah na tachometru se laik jen těžko orientuje v této džungli.

  • Naše mladá a dynamická firma Vám tímto chce pomoci v orientaci na tomto trhu a ve správném výběru Vašeho vozu. Vždyť pro mnohé z Vás je koupě ojetého vozu, úkon, který opakujete jen několikrát za život, proč Vám neulehčit rozhodnutí. Oslovili jsme proto renomované firmy, které mají s prodejem vozů dlouholeté zkušenosti a poskytují na vozidla garance a certifikáty kvality, které jsou zárukou kvalitního vozu a Vaší spokojenosti.

  • Můžete dát samozřejmě přednost vozům, které se podbízejí zajímavou cenou, ale pamatujte, že nejlevnější koupě není vždy nejlepší. Kdo Vám zaručí, že ojetý vůz není předmětem trestné činnosti, či nemá změněné VIN.
     Proč by někdo v dnešní době požadoval za svůj vůz nižší cenu, než je obvyklé.
     Na našich stránkách naleznete i mnoho užitečných odkazů na firmy, které jsou schopné Vám prověřit skutečný stav najetých kilometrů, reálný rok výroby Vašeho vozidla, prověří zda vozidlo není předmětem zástavního práva, leasingu a mnoho dalších informací nezbytných při koupi ojetého automobilu.

      Kvantita ojetých vozů, nabízená na jiných webech, Vám nenahradí kvalitu nabízenou na našich stránkách.

Specialista na pneu dodává kvalitní levné pneumatiky a disky - to je PneuShop1.cz.